
Op safari tijdens de Sport- en Speldagen Spelenderwijs
VerenigingenWat was het een feest! In de laatste week van de zomervakantie, van maandag 25 t/m woensdag 27 augustus, was het thema “Op safari” tijdens de Sport- en Speldagen van Stichting Spelenderwijs.
Drie dagen lang stonden gezelligheid en uitdaging centraal. Kinderen trokken in teams met hun begeleiders door het dorp en de weilanden, op zoek naar dieren en verborgen hints tijdens speurtochten. Er werd gelachen, gespetterd en fanatiek gestreden bij de waterspellen. Hoogtepunt voor velen: de survivaltocht door de sloten – modder op de wangen, grote glimlachen erbij. Dankzij de inzet van onze vrijwilligers verliep alles soepel en veilig. Talloze vriendjes en vriendinnetjes stonden samen in hetzelfde team en maakten onderweg nog meer nieuwe vrienden. We zijn trots op de creativiteit van de programma-crew, die het safarithema tot in de details liet terugkomen.
Namens Stichting Spelenderwijs: dank aan iedereen die meedeed, hielp of aanmoedigde. Op naar volgend jaar met minstens zoveel plezier, avontuur en saamhorigheid! Blijf ons volgen voor de nieuwe data en een foto-terugblik: www.sportenspeldagen.nl. Foto: Anton Overklift.









