
HGC en Kieviten draaien warm
SportOp zaterdag 29 augustus verzamelden zich ruim 100 kinderen van hockeyclubs de Kieviten en HGC voor De Wassenaarse Mini Cup. Om het hockeyseizoen goed te starten zijn er oefenwedstrijden georganiseerd voor de onder-9 en onder-10 lijnen.
De ochtend werd, na een welverdiende koffie voor de ouders, afgetrapt met een gezamenlijke warming-up. Mascotte Rikkie, de gazelle van HGC, was er ook weer bij en het bleek een hele effectieve warming-up, zowel voor de kinderen als voor de mascotte.
Twaalf teams hebben ieder twee oefenwedstrijden gespeeld. Het werd een zeer sportieve en gezellige ochtend. Zowel de kinderen als de (hulp-)ouders zijn helemaal klaar voor de competitie dankzij deze eerste editie van het derby-drieluik genaamd De Wassenaarse Mini Cup.


