
Minis en Cubs Wassenaar Warriors winnen Beach Rugby-toernooi
SportDe Minis en Cubs van jeugdrugbyclub Wassenaar Warriors hebben het seizoen spectaculair afgesloten met winst op het North Sea Beach Rugby toernooi op 28 en 29 juni in Scheveningen. Ook de Benjis en Junioren wisten mooie resultaten te behalen. In totaal namen 170 jeugdteams deel aan de wedstrijden rond en in het Beachstadion op het Scheveningse strand.
Beachrugby is een intensieve spelvorm die verschilt van veldrugby. Er wordt gespeeld met vijf spelers op een kleiner veld, zonder scrums of line-outs. Een try levert één punt op en na een tackle moet de bal binnen twee seconden worden losgelaten. Wedstrijden duren twee keer vijf minuten, korter dan bij veldrugby, maar door het hoge tempo en het zand waarop ze spelen pittig voor de rugby’ers. Voor toeschouwers is het een dynamisch schouwspel.
Het jeugdrugbyseizoen 2024/2025 is nu geëindigd. Het nieuwe seizoen start voor Wassenaar Warriors op zaterdag 6 september met een sportieve ochtend voor leden, ouders en belangstellenden. Meer informatie volgt via de online kanalen van de jeugdrugbyclub.






