
Het koffiehuisje gaat eindelijk open!
CultuurHet koffiehuisje aan de Buurtweg gaat eindelijk open! Nadat veel Wassenaarders met enthousiasme wachtten, heeft de lokale familie Schuil, met toekomstige hulp van een aantal andere doener-ouders, het initiatief genomen er wat van te maken.
Het beoogde concept, ‘Lighthouse Coffee’, is, behalve een gezellige koffieplek, bedoeld als community-builder; waar vrienden en verschillende groepen elkaar kunnen ontmoeten voor lekkere barista koffie (en op termijn, wellicht een en ander erbij…).
Denk aan ‘Lighthouse’ aan de start of het einde voor wandel- of hardloopgroepjes, fietsers of museumbezoekers - en uiteraard voor gezinnen. En tsja, met een paardenparkeerplaats…is iedereen welkom! De komende weken staan in het teken van creatief ondernemerschap om in oktober open te kunnen.
De nieuwe eigenaren zijn samen met hun kinderen zeer nauw betrokken bij een goed doel, het Tanzanian Children’s Fund, waarvoor met het koffiehuisje ook awareness zal worden gecreëerd. Daarnaast ondersteunt Nadine met een groepje vriendinnen het Wassenaarse AZC, oa met kookkunsten; een aantal AZC-sterren zullen u ook helpen verwelkomen!
Het concept voor het Wassenaarse koffiehuisje heeft geen winstoogmerk en enig mogelijk positief bedrijfsresultaat zal worden gedoneerd aan het Tanzanian Children’s Fund. Lighthouse Coffee wordt geïnspireerd door ‘beachy’ koffiezaakjes in de omgeving waarin de familie zich lang bevond in de VS, waar de vele vuurtorens lichtpuntjes in de buurt vormen - passend bij deze plek en bij Wassenaar.
