Afbeelding

Pickleball Wassenaar

Sport

Maak kennis met pickleball, een sport die steeds populairder wordt in Nederland! Het is een dynamische racketsport die in 1965 werd bedacht op Bainbridge Island aan de Amerikaanse westkust. Miljoenen Amerikanen spelen het. Ook in Nederland neemt het aantal spelers snel toe. In Wassenaar is er een echte pickleballclub, Pickleball Wassenaar, die al anderhalf jaar bestaat. De sport is aangesloten bij de KNLTB (de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond). We spelen drie keer per week in Sporthal De Duinpan en verwelkomen regelmatig nieuwe leden.

Waarom pickleball zo leuk is
Je kunt er verrassend veel plezier aan beleven. Het is eenvoudig te leren, vooral als je andere racketsporten gedaan hebt. Heb je dat niet dan helpen onze ervaren leden je graag op weg. Jong en oud kunnen meedoen. Iedereen speelt met elkaar ongeacht verschillen in sterkte. Het is minder belastend voor het lichaam dan tennis. De reden dat vele bekende ex-tennissers de overstap maken. Het is sociaal en toegankelijk. Meestal dubbelen we. Door de kleine baan is er veel interactie tussen de spelers en het is altijd gezellig.

Kosten
De kosten zijn laag omdat we gewoon de baanhuur en materiaalkosten delen. Bij ons geen verplichte lidmaatschapskosten. De eerste keer ben je onze gast en speel je gratis mee met clubmateriaal. Voor incidenteel meespelen vragen we een bijdrage van €4,-. We hebben echter het liefst spelers die regelmatig mee willen doen.

Kennismaking
Kom gerust langs om uit te vinden of het iets voor jou is of e-mail ons. Neem wel indoor sportschoenen zonder zwarte zolen en sportkleding mee.

Onze speeltijden in Sporthal De Duinpan:
Maandag: 14:00 - 15:00 uur van september tot en met juni.
Woensdag: 12:00 - 13:00 uur van september tot en met juni.
Donderdagavond: 19:00 - 20:00 uur in september en oktober en van februari tot en met juni.

Contact en aanmelden: pickleballwassenaar@gmail.com

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties