
Lente in de lucht bij YMCA Wassenaar: kinderen maken mooiste paasstukjes
KunstWat een gezellige en creatieve week was het bij YMCA Wassenaar! In vier avonden tijd hebben de kinderen met zichtbaar plezier de mooiste paaswerkstukjes gemaakt. Op de dinsdagavond sloot ook Stichting Leergeld aan, wat zorgde voor een extra volle en vrolijke clubavond.
Als basis kregen de kinderen een stoer stuk stijgerhout, met daarachter in duidelijke letters het woord ‘Pasen’. Eerst werd er zorgvuldig kunstmos opgeplakt, maar daarna… kon de fantasie helemaal los! De tafels lagen vol met paasmateriaal: kleurrijke eieren, zachte veren, schattige konijntjes, vogeltjes en kuikentjes, fleurige bloemetjes en allerlei soorten sisal en stro. Alsof dat nog niet genoeg was, werd er ook volop gebouwd met hout. Zo ontstonden er complete mini-werelden met hekjes, boompjes, kampvuurtjes, huisjes en zelfs kleine plantenbakken.
Tussendoor werd er natuurlijk ook genoten van lekkers: paaskoeken, limonade en warme chocolademelk met slagroom vonden gretig aftrek. En af en toe… verscheen er zomaar een chocolade paaseitje als verrassing.
De sfeer was heerlijk en in totaal zijn er maar liefst 60 unieke werkstukjes gemaakt – stuk voor stuk met zorg en trots in elkaar gezet. Een groot dankjewel is dan ook zeker op zijn plaats voor alle vrijwilligers die dit mogelijk hebben gemaakt!
En er is nog meer leuks in aantocht: de inschrijving voor de uitgaansdag naar Slagharen op zondag 26 april is inmiddels gestart. Deze dag is bedoeld voor kinderen van het clubwerk, kampwerk én van Stichting Leergeld. De aanmeldingen stromen al binnen, dus dat belooft weer een fantastische dag te worden!
Met de lente in aantocht wordt het weer heerlijk druk bij YMCA Wassenaar. Er staan nog veel mooie activiteiten op de planning en iedereen is van harte welkom om mee te doen. Kom gezellig langs en beleef het mee!




