
Nieuwjaarsconcert Prinses Christina Concours in de dorpskerk op 27 januari jl.
CultuurLionsclub Wassenaar Duin, mede gesteund door de landelijke Stichting Lions Quest, heeft afgelopen maandagavond voor de derde maal, in samenwerking met het Prinses Christina Concours, een fantastisch Nieuwjaarsconcert georganiseerd.
Vier jonge musici, van zang tot piano en viool, hebben het publiek van begin tot eind geboeid met hun geweldige spel. In een gevulde en sfeervol verlichte Dorpskerk is de akoestiek werkelijk prachtig. De opbrengst van deze avond gaat o.a. naar muzieklessen voor kinderen in Wassenaar, die dit niet kunnen bekostigen. Een fraaie traditie lijkt geboren.
Dit prachtige concert is mede tot stand gekomen door de ruimhartige support en sponsoring van lokale partijen als Bayer Vastgoed, Bloemenhuis Duivenvoorden, Fonds Wassenaar, de Horsten Uitvaartverzorging, Groeneveld Gastronomie en De Wassenaarse Krant.








