Afbeelding
Foto:

Van Wassenaer Orkest meldt: Muzikanten gezocht!

Algemeen

Openbare repetitie op donderdag 16 januari 2025
Heeft u interesse om mee te spelen in ons orkest, lees dan verder. Op 16 januari is er gelegenheid om een keer mee te spelen. Na ons najaarsconcert van 17 november in de Messiaskerk zijn we inmiddels gestart met het voorjaarsprogramma. Daarop staan de 6de symfonie van Beethoven (de Pastorale), Celloconcert in A mineur van Schumann en de vrolijke La princesse jaune van Saint- Saëns. Stuk voor stuk fijne muziek!

Waarom deze oproep?
Ons orkest heeft een relatief kleine bezetting. Onze spelers zijn gevorderde amateurs onder aanvoering van onze professionele concertmeester Loeki Poncin. Bij Pieter van der Wulp, onze dirigent, staat speelplezier voorop . Hij streeft naar een mooie muzikale uitvoering van de stukken. Aangezien we ieder half jaar een uitvoering geven, is er tijd om de stukken goed in te studeren. Maar we zijn op zoek naar aanvulling van ons orkest. Er is ruimte bij de violen en de altviolen, en plaats voor een bassist en een fagottist. Heb je nog weinig orkestervaring, dan kan de dirigent vereenvoudigde partijen maken zodat je in je orkestspel kunt groeien. We repeteren op donderdagavond tussen 20.00 uur en 22.15 uur in de St. Jozefschool (Thorbeckestraat 37, 2241 KR Wassenaar).

Meld je aan voor de openbare repetitie
Lijkt het je wat om in ons orkest te spelen, stuur dan een email met wat relevante gegevens over jezelf naar info@vanwassenaerorkest.nl Als je je aanmeldt, zorgen wij dat je op tijd bladmuziek ontvangt via de mail. Speel je een ander instrument en wil je graag op een wachtlijst of als invaller (trompet, hoorn of trombone) meedoen, mail ons dan ook!

We hebben geen officiële auditie, er wordt wel, na een aantal repetities, in samenspraak met de aanvoerder en dirigent bekeken of je past in het orkest.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties