Afbeelding

Talentvolle Blauw-Zwart JO18-1 stevig aan kop in de Hoofdklasse

Algemeen

Een team ontstaat niet door de beste individuen, maar wel door individuen die met elkaar en voor elkaar door het vuur willen gaan om iets bijzonder te realiseren. Kampioen in de eerste klasse en daarmee promotie naar de Hoofdklasse was een mooie stap, maar dat het team bijna halverwege de competitie nog de ongeslagen status heeft is bijna niet te geloven.

Dit weekend stond de wedstrijd tegen de buren Valken ’68 op het programma. Met invaller Quinten de Haas (18-2) en Thomas (17-1) moest o.a. de geblesseerde aanvoerder Gyan van der Woude opgevangen worden. De factoren voor een heerlijke voetbalmiddag waren aanwezig, een goed hoofdveld, mooi weer, de directies van de sponsoren i4Housing, Bos tuingereedschappen en Lagerberg Verhuisgroep aanwezig en onze eigen voorzitter André van Herk die scoutingswerk kwam verrichten voor onze hoofdmacht. De Blauwen hadden een duidelijk strategische opdracht en in de eerste helft werd er goed spel geleverd, waardoor met goed doorlopen van onze eigen dribbelaar Abdelhakim een verdienstelijke 0-1 op het scorebord werd gezet. Onze spitsen kwamen niet helemaal tot hun recht en door een kleine omzetting kwam de verdediging van Valken ’68 steeds meer onder druk. De linkerverdediger wist zich geen raad met Naut en door stevig zijn lichaam te gebruiken en door zijn snelheid wist Naut 0-2 te scoren.

Blauw-Zwart was heer en meester, maar vlak voor de rust kon door onoplettendheid Valken ’68 de aansluitingstreffer scoren. Zowel Lars als Gijs hadden in de eerste helft alles gegeven voor het team en hier werden verse krachten voor ingebracht. Valken wist goed om te gaan met de wijze waarop de Blauwen uit de kleedkamer kwamen en zo uit het niets wisten de buren te scoren en was de comfortabele 0-2 weg. Maar zoals al gezegd, dit team staat bekend als conditioneel sterk en een enorme veerkracht,. Wesley en Sebas werden ingebracht, twee enorme snelle vleugelspelers die extra gevaar zouden kunnen brengen en zo duurde het ook niet lang voordat via een prachtige aanval onze eigen Can de 2-3 in wist in te schieten. Even later werd het door Wesley 2-4 door een briljante voorzet in te schieten

Komende zaterdag spelen de Blauwen uit om 14.30 uur bij Ter Leede, bent u erbij? Niet onbeschreven mag blijven dat huisfotograaf Ollie van Deursen de prachtplaat heeft gemaakt na de wedstrijd, waar wij hem heel dankbaar voor zijn.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties