Afbeelding
Foto:

Sponsor in de Spotlight: ‘Eijgendaal & Van Romondt’

Algemeen

Voor de rubriek ‘Sponsor in de Spotlight’ ging Carl Verburg deze keer langs bij Michael en Leopoldt van Romondt van verzekeringsbedrijf Eijgendaal & Van Romondt. En natuurlijk nam hij een heerlijke slagroomtaart mee van bakkerij Niek Kaptein.

Wat heeft jou ertoe gebracht om sponsor te worden van onze voetbalvereniging? Wat trekt jou aan in de wereld van het voetbal?
Henk Bos is een goede relatie van ons kantoor. Hij benaderde mij hiervoor, en ik ben een geboren en getogen Wassenaarder! Mijn zoon van 10 is helemaal gek op voetbal en heeft meer talent dan zijn vader. Zelf ben ik niet verder gekomen dan SV Wassenaar, maar hij is inmiddels gescout door Feyenoord, ADO Den Haag en Sparta, en speelt al twee jaar bij Sparta.

Kun je ons vertellen welke rol sponsoring speelt in jullie bedrijfsfilosofie?
We ondersteunen graag lokale verenigingen omdat we sport in het algemeen belangrijk vinden. We helpen graag de clubs die daar een bijdrage aan leveren.

Heeft de sponsoring van onze voetbalvereniging bijgedragen aan de groei en ontwikkeling van jullie bedrijf? Heb je specifieke voorbeelden van successen die je wilt delen?
We hebben dit niet echt gemeten. Ons bedrijf groeit vooral door goede relaties en mond-tot-mondreclame. Maar we hebben inmiddels al meerdere relaties bij Blauw-Zwart, dus het levert zeker wat op!

Tot slot: wat zou je willen zeggen tegen andere bedrijven die overwegen om sponsor te worden van een sportvereniging? Heb je advies of tips voor hen?
Ik zou zeggen: doe het! Het is goed om (lokale) sportverenigingen te ondersteunen. Het is voor clubs vaak lastig om de begroting rond te krijgen, dus elke bijdrage helpt.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties