Afbeelding

Geslaagde medewerkersavond Wereldwinkel Wassenaar

Algemeen

Twee keer per jaar organiseert het bestuur van Wereldwinkel Wassenaar een medewerkersavond. Dit keer op maandag 17 maart jl. Niet alleen om wat “zakelijke” mededelingen te doen, maar vooral om de onderlinge contacten te onderhouden. De 25 vrijwilligers staan allen voor dezelfde zaak, namelijk mooie fairtrade cadeaus verkopen waardoor producenten in ontwikkelingslanden een beter leven kunnen krijgen.

Zo’n avond bestaat uit twee delen: voor de pauze officieel en na de pauze altijd iets om de kennis te vergroten of elkaar beter te leren kennen. Dit keer was het een leuke combinatie: in tweetallen moest de herkomst van 20 producten worden herkend. En dat resulteerde in een flink gepuzzel en hilariteit. Naderhand gaf Marja Hoogland van een aantal van de voorgelegde artikelen extra informatie. Het waren leuke weetjes, die de medewerkers ook weer kunnen doorspelen naar de klanten.
Benieuwd naar hun verhalen? We zien u graag in de winkel in de Rijnsburgpassage, die al voor een deel is ingericht met allerlei leuke paasartikelen.

Wereldwinkel Wassenaar is dé cadeauwinkel van Wassenaar, www.wereldwinkelwassenaar.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties