Afbeelding
Foto:

Jubileumvoorstelling van flamenco- danseres Maria la Serrana: Sevillanse flamenco met een Wassenaars tintje

Algemeen

Flamenco danseres Maria la Serrana komt op 21 februari naar theater de Warenar met haar jubileum voorstelling Parte de Mí. De voorstelling heeft een Wassenaars tintje, omdat de danseres in Wassenaar opgroeide onder de naam Manon van der Ham. Ze vestigde zich 25 jaar geleden in Sevilla en werd daar eigenaar van een flamencopodium, en reisde over de hele wereld met haar gezelschap. Nu is ze voor de eerste keer in haar thuishaven met haar 25 jarig jubileum voorstelling als professioneel danseres in het gezelschap van een geweldige groep zigeuner artiesten uit Sevilla. De voorstelling gaat in Heerlen in premiére en reist vervolgens door Nederland.


Dans: Maria la Serrana. Special guest dans: Antonio Moreno ‘Polito’. Zang: Antonio Amador, Juan Fernández. Gitaar: Luis Amador. Locale special guests dans: Joline Uljee en Liz Verloop.

Het gezelschap staat bekend om authentieke flamenco, met vinnig voetenwerk, emotionele lading en veel improvisatie. Naast Maria komt ook de spectaculaire zigeunerdanser Polito mee, die internationaal zeer bekend en geliefd is, en de locale danseressen Joline Uljee Flamenco Leiden en Liz Verloop van Liz Dans Den Haag.

Parte de mí betekent “een deel van mij”. María ontbloot in deze voorstelling haar ziel in alle stijlen die haar het meest dierbaar zijn, in het gezelschap van geweldige zangers en een virtuoos gitarist. Het wordt ongetwijfeld een spetterende flamenco avond!

U kunt kaarten bestellen via www.warenar.nl. Alvast een voorproefje? Kijk op https://www.youtube.com/@marialaserrana777

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties