
Inspirerende lezing Alex Sijm bij Blauw-Zwart
AlgemeenEen avond vol inspiratie en netwerken bij RKSV Blauw-Zwart, waar de Businessclub Blauw-Zwart (BCBZ) wederom een indrukwekkend evenement organiseerde. Ondersteund door de Rabobank vond op het sportcomplex De Schulpwei een bijzondere lezing plaats van Alex Sijm, een man die ondanks zijn beperkingen zijn dromen waarmaakte.
De avond begon met een warm welkom door Henk Bos, voorzitter van de BCBZ. In zijn opening blikte hij terug op het afgelopen jaar, waarin veel is gebeurd binnen de vereniging en op het sportcomplex de Schulpwei. Daarnaast deelde hij alvast wat plannen en hoogtepunten die nog op de agenda staan. Vervolgens gaf hij het podium vrij aan Alex Sijm, die de aanwezigen wist te raken met zijn persoonlijke verhaal.
Alex Sijm is een ondernemende en energieke man, bekend als voormalig circusdirecteur. Ondanks een zeldzame ziekte die hem al sinds zijn jeugd loopproblemen bezorgt, liet hij zich niet tegenhouden om zijn droom te verwezenlijken. Zijn levensverhaal laat zien hoe veerkracht en creativiteit kunnen ontstaan door tegenslagen. Nu hij door zijn ziekte steeds meer kracht in zijn benen verliest, richt Alex zich op het inspireren van anderen. Zijn boodschap: “Durf te dromen en zet die dromen om in concrete acties!”
De zaal, gevuld met ondernemers uit Wassenaar en omstreken, luisterde ademloos. Alex’s verhaal was niet alleen inspirerend, maar zette de aanwezigen ook aan tot nadenken over hun eigen doelen en ambities.
Na de lezing werd er nog volop nagepraat onder het genot van een hapje en een drankje. De sfeer was zoals altijd warm en uitnodigend, wat het netwerken tot een succes maakte.
De BCBZ heeft opnieuw laten zien hoe waardevol deze bijeenkomsten zijn, niet alleen voor ondernemers, maar ook voor de gehele Wassenaarse gemeenschap. Een avond om niet snel te vergeten!
Op de foto: Alex Sijm en voorzitter BCBZ, Henk Bos.










