Afbeelding

Gerestylde Businessclub Blauw-Zwart Lounge

Algemeen

Een klein uur nadat het eindsignaal had geklonken van de jammer genoeg verloren wedstrijd van het eerste van Blauw-Zwart, hetgeen directe degradatie betekent, was er toch nog een lichtpuntje: namelijk de opening van de fraaie gerestylde multifunctionele ruimte van en voor iedere Blauw-Zwarter, de lounge van de Businessclub.

Voorzitter van de Businessclub Henk Bos sprak de zaal toe: ‘Helaas hebben wij ons niet kunnen handhaven en vooruitkijken lijkt mij de beste optie. Het is fijn om te weten dat er bij de jeugd vele Wassenaarse jongens met een echt Blauw-Zwart hart bij de voordeur van de selectie staan te trappelen, dat biedt perspectief en geeft vertrouwen. Ook fijn is dat we in Remco Torken een nieuwe trainer hebben gevonden voor het volgend seizoen. Aan het complex, de accommodatie en alle vrijwilligers rondom de selectie zal het niet liggen.’

‘De doelstelling, een multifunctionele ruimte van Blauw-Zwart voor Blauw-Zwarters met in het bijzonder de jeugd, dat was de opdracht. Een gezellige warme ruimte die voor van alles en door iedereen te gebruiken is. Wij bedanken alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt en de Club van 100 die het meubilair heeft aangeschaft.’ Namens de Club van 100 nam Hans Lagerberg het woord: ‘We hebben 150 leden en hebben voor het meubilair gezorgd voor het jeugdhonk, de kantine, voor buiten, enzovoorts. Volgend jaar bestaan we 50 jaar en ik wil toch nog even benoemen: de afgelopen jaren hebben wij € 375.000 geschonken aan Blauw-Zwart.’ Een luid applaus volgde waarna wethouder Economie, Financiën en Sport Laurens van Doeveren daaraan toevoegde: ‘Wat een feest en ik ben trots deze gigantische mijlpaal met jullie te mogen vieren. Voor mij is dit het voorbeeld van het Buurthuis van de Toekomst en hoe we met elkaar samenwerken. Blauw-Zwart, een bloeiende vereniging, eigenlijk ook de oervereniging van Wassenaar, gesteund door vele vrijwilligers en lokale bedrijven. Wij als gemeente willen dit graag versterken en verder uitbouwen met jullie. Namens het gemeentebestuur heel erg gefeliciteerd, dank Henk voor je inzet en dank aan al die vrijwilligers die er duizenden uren, tijd, geld en energie in hebben gestoken!’
Tot slot werd de Gouden Schoen uitgereikt aan de Speler van het Jaar: Raymond Vosse (net als vorig jaar), werden de schrijvers van de wekelijkse stukjes in de krant bedankt en mocht pechvogel (knieblessure) Frank van de Riet een dinerbon in ontvangst nemen. De gezellige naborrel kon beginnen, maar niet voordat Henk nog de overige sponsorcommisieleden Carl Verburg, Ron Raaphorst en Arno van der Kooij bedankte voor hun inspanningen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties