Afbeelding

De Kieviten heeft plannen voor de aanleg van vier padelbanen

Algemeen

Met veel enthousiasme delen we u mee dat Sportvereniging De Kieviten een nieuwe mijlpaal bereikt heeft! Na een brede steun tijdens onze Algemene Ledenvergadering, zijn we verheugd te kunnen aankondigen dat er plannen zijn voor de aanleg van vier padelbanen

Deze toevoeging markeert een spannende uitbreiding van onze sportfaciliteiten. Padel, een sport die wereldwijd snel aan populariteit wint, combineert elementen van tennis en squash in een dynamische spelvorm. Onze droom is om deze fascinerende sport naar ons prachtige sportvereniging te brengen.  Gelegen naast ons gloednieuwe sport- en clubhuis, biedt De Kieviten de ideale setting voor deze nieuwe faciliteit, die ongetwijfeld een geweldige aanvulling zal zijn voor onze gemeenschap.

Vragen?
We begrijpen dat nieuwe ontwikkelingen vragen kunnen oproepen. Om deze reden hebben we zorgvuldig alle benodigde stappen ondernomen, inclusief een geluidsonderzoek, om te garanderen dat alles binnen de vastgestelde normen valt. De aanvraag voor de omgevingsvergunning is in behandeling bij de gemeente.

Wanneer?
Maandag 29 januari 2024 om 20.00 uur nodigen wij u van harte uit voor een informatieve bijeenkomst over deze nieuwe sportactiviteiten binnen onze vereniging.  Het is een perfecte gelegenheid om meer te leren over padel en de plannen van De Kieviten. Naast padel biedt De Kieviten een scala aan sporten zoals tennis, hockey, en golf.

We zien ernaar uit om, afhankelijk van de voortgang met de omgevingsvergunning, u tegen de zomer te mogen verwelkomen op ons prachtige sportcomplex, waar u ook de gelegenheid krijgt om kennis te maken met de opwindende wereld van padel.

Voor vragen of meer informatie staan we altijd voor u klaar. Uw interesse en ondersteuning zijn enorm belangrijk voor ons. We kijken uit naar uw aanwezigheid op de informatieavond en hopen u spoedig te verwelkomen bij een van onze sportactiviteiten.

Met sportieve groet, 

Sportvereniging De Kieviten
padel@kieviten.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties